Beef
Great Prices and Even Better Quality
We offer 100% grass-fed beef. Make a locally raised choice and have your meat freshly packaged and delivered. From pasture to plate—you can count on delicious and nutritious meats with taste and prices you'll truly savor from Shell Lake to Hayward and surrounding communities.
-
20 lbs. Smoker Box
- Regular price
- $139.00 USD
- Regular price
-
$159.00 USD - Sale price
- $139.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $139.00 USD
- Regular price
-
$159.00 USD - Sale price
- $139.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
1/8th Beef (only 2 left)
- Regular price
- $599.00 USD
- Regular price
-
$649.00 USD - Sale price
- $599.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $599.00 USD
- Regular price
-
$649.00 USD - Sale price
- $599.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Premium 100% Grass-fed 90/10 Ground Beef (in-store retail price)
- Regular price
- $7.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
100% Grass-Fed Beef Sticks - Customer Favorite
- Regular price
- $10.49 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $10.49 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.49 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $10.49 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Oxtail
- Regular price
- $12.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $12.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $12.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Liver (Exceptional)
- Regular price
- $5.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Heart - Excellent Nutrients
- Regular price
- $19.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $19.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $19.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Whole Beef Tongue
- Regular price
- $11.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $11.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $11.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $11.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Meaty Soup Bone
- Regular price
- $5.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Marrow Bones
- Regular price
- $4.19 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $4.19 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.19 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $4.19 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Suet
- Regular price
- $2.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $2.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $2.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Premium 93/7 Lean Ground Beef (Bull Burger)
- Regular price
- $5.99 USD
- Regular price
-
$8.99 USD - Sale price
- $5.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.99 USD
- Regular price
-
$8.99 USD - Sale price
- $5.99 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Tenderloin Roast
- Regular price
- $74.98 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $74.98 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $74.98 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $74.98 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
20 lbs. Burger Box
- Regular price
- $139.80 USD
- Regular price
-
$169.80 USD - Sale price
- $139.80 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $139.80 USD
- Regular price
-
$169.80 USD - Sale price
- $139.80 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Half Beef (Pre-Order Fall 2023 - Only 2 available)
- Regular price
- $250.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $250.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $250.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $250.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out